Останні події

24 червня 2010 р. — ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДХИЛЕННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Косівська районна рада відповідно до вимог п.29 Положення про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 №921 (із змінами та доповненнями), повідомляє про відхилення тендерних пропозицій, поданих учасниками торгів на закупівлю транспортних послуг.

10 червня 2010 р. — Оголошення про річний план закупівель Косівської районної ради на 2010 рік

Предмет закупівлі – транспортні послуги. Код КЕКВ 1131.Джерело фінансування – районний бюджет.

11 червня 2009 р. — Семінар у Яблунові

В Яблунівській районній лікарні в рамках Тижня охорони праці відбувся семінар на тему: «Життя та здоров’я на робочому місці – основне право людини».

11 червня 2009 р. — Створено найкращі умови

Минулого тижня у медиків Косівської центральної районної лікарні збіглися в часі дві дуже важливі події. У четвер, 4 червня, авторитетна і поважна комісія здійснила акредитацію Косівської ЦРЛ.

04 червня 2009 р. — Заслужене визнання

За поданням Косівського осередку національної спілки майстрів народного мистецтва України, відомим майстрам Косівщини Трушик Галині Миколаївні (художня кераміка, м.Косів), Кабин Оксані Йосипівні (художня кераміка, м.Косів) та Юсипчук Наталії Володимирівні (художнє малярство на склі, м.Косів) Указом Президента України Віктора Ющенка присвоєно почесні звання «Заслужений майстер народної творчості України».