11 червня 2009 р. — Семінар у Яблунові

В Яблунівській районній лікарні в рамках Тижня охорони праці відбувся семінар на тему: «Життя та здоров’я на робочому місці – основне право людини».

З аналізом травматизму в Україні, області та районі виступив начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Косівському районі Б.Глібчук. В своєму виступі він говорив про посилення відповідальності роботодавців за створення безпечних умов праці і про те, що кожен працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я.

Головний лікар лікувального закладу І.М.Гнатишак наголосив на важливості дотримання правил і законодавства з охорони праці. Разом з головою профспілки лікарні М.М.Дутчак вони вручили премії працівникам, які взяли активну участь у здійсненні заходів щодо підвищення рівня безпечних умов праці.

Своєрідний звіт про проведену роботу з питань охорони праці зробила інженер з охорони праці М.М.Чернявська.

Богдан Глібчук

начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Косівському районі

(за матеріалами районної газети «Гуцульський край»)