Події

24 червня 2010 р. — ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДХИЛЕННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Косівська районна рада відповідно до вимог п.29 Положення про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 №921 (із змінами та доповненнями), повідомляє про відхилення тендерних пропозицій, поданих учасниками торгів на закупівлю транспортних послуг.

10 червня 2010 р. — Оголошення про річний план закупівель Косівської районної ради на 2010 рік

Предмет закупівлі – транспортні послуги. Код КЕКВ 1131.Джерело фінансування – районний бюджет.

11 червня 2009 р. — Семінар у Яблунові

В Яблунівській районній лікарні в рамках Тижня охорони праці відбувся семінар на тему: «Життя та здоров’я на робочому місці – основне право людини».

11 червня 2009 р. — Створено найкращі умови

Минулого тижня у медиків Косівської центральної районної лікарні збіглися в часі дві дуже важливі події. У четвер, 4 червня, авторитетна і поважна комісія здійснила акредитацію Косівської ЦРЛ.

04 червня 2009 р. — Заслужене визнання

За поданням Косівського осередку національної спілки майстрів народного мистецтва України, відомим майстрам Косівщини Трушик Галині Миколаївні (художня кераміка, м.Косів), Кабин Оксані Йосипівні (художня кераміка, м.Косів) та Юсипчук Наталії Володимирівні (художнє малярство на склі, м.Косів) Указом Президента України Віктора Ющенка присвоєно почесні звання «Заслужений майстер народної творчості України».

25 травня 2009 р. — В селі Люча Косівського району відбулись позачергові вибори

24 травня 2009 року в селі Люча Косівського району Івано-Франківської області відбулись позачергові вибори сільського голови.

22 травня 2009 р. — Звернення

Косівська районна рада від імені територіальних громад району просить Вас зупинити дії спрямовані на суттєве погіршення соціального захисту громадян, що проживають на території населених пунктів, які у відповідності до Закону України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» віднесені до категорії «гірських».

22 травня 2009 р. — Деякі депутати Косівської районної ради проігнорували інтереси жителів гірських населених пунктів...

Громадськість Гуцульщини в тривозі! Закон України «Про статус гірських населених пунктів в Україні», що діє з 1995 році і дає змогу якось існувати найбільш соціально вразливим категоріям населення гірських районів не лише Івано-Франківщини, а й сусідніх областей, під загрозою.

18 квітня 2009 р. — Шановні косівчани, жителі району та гості Гуцульського краю!

19 квітня християни зустрічають одне з найвеличніших свят - світле Христове Воскресіння.

17 квітня 2009 р. — Школа пам’ятає свого геніального учня

В Яблунівській загальноосвітній школі відбулася творча зустріч івано-франківського письменника, заслуженого діяча мистецтв України Ярослава Яроша із педагогами і старшокласниками.

15 квітня 2009 р. — Відродження писанкарства

«Котилася писаночка з гори на долину, прикотилась простісінько до нас у гостину» - такими словами починається заняття гуртка писанкарства в Прокуравській школі.

30 березня 2009 р. — У Косові відбувся Перший всеукраїнський фестиваль мистецтв «Карпатські зорі»

З 24 по 27 березня у місті Косові, що на Івано-Франківщині, у центрі Гуцульщини – самобутньому мистецькому регіоні, відбувся Перший Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Карпатські зорі».

14 березня 2008 р. — Косівщину відвідала делегація з Польщі

На Косівщині з візитом побувала делегація представників сеймика Опольського воєводства. Її очолював відомий у Польщі політик Бруно Косак, а до складу ввійшли члени Комісії міжнародного співробітництва і промоції регіону, а також працівники сеймику.

18 лютого 2008 р. — Косівщина відкрила серце дніпропетровцям

З 12 по 14 лютого у Косівському районі перебувала делегація з Криничанського району Дніпропетровської області.

22 січня 2008 р. — День соборності

З цієї нагоди в актовому залі Косівської школи мистецтв відбулися урочистості.

01 січня 2008 р. — Першим народився хлопчик

Цьогорічне новорічне свято стане особливим для тих, хто народився у цей день.

31 грудня 2007 р. — Підсумки соціально-економічного розвитку Косівського району за 2007 рік

Підведено підсумки соціально-економічного розвитку Косівського району за 2007 рік

24 грудня 2007 р. — Прес-реліз про передачу Вифлеємського вогню миру з «Маєтку Святого Миколая»

23 грудня 2007 року відбулась передача Вифлеємського вогню миру з «Маєтку Святого Миколая» у с. Черганівка Косівського району.

20 грудня 2007 р. — Радуйся, Миколаю!

19 грудня, по обіді, біля каплички святого Миколая, що в Черганівці, було людно, весело і гамірно. В рамках реалізації проекту створення культурно-духовного і туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая» в цей мальовничий зимовий куточок запросили у гості на свято малечу і дорослих.

15 жовтня 2007 р. — Візит в Румунію

12-14 жовтня цього року делегація Косівського району перебувала з візитом в Румунії в рамках реалізації проекту «Сталий розвиток туризму в Північних Карпатах».

16 вересня 2007 р. — Відкриття Музею народної творчості Михайла Струтинського

16 вересня цього року в місті Косові відбулася неординарна й вагома подія – відкриття Музею народної творчості Михайла Струтинського.

10 вересня 2007 р. — Вечір пам’яті отця М. Сулятицького

У вересні 2007 року минуло 30 років з дня смерті нашого земляка отця Михайла Сулятицького (1894 – 1977), незламного проповідника Христової віри, інтелігентної і ерудованої людини. З цієї сумної нагоди в актовій залі Середньоберезівської ЗОШ І-ІІІ ст. за участю правлячого єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії Миколая Сімкайла, священиків Березівського деканату отця-декана Романа Шкабрія, отців Ігоря Полюка, Миколи Мединського, Дмитра Погорілого, Володимира Прокіпчука, Василя Боднарука, а також отця Петра Голінея з Делятина в присутності великої кількості жителів Березовів відбувся вечір пам’яті незламного священика.

01 травня 2007 р. — Етноеволюція в Космачі

На 30 квітня та 1 травня цього року в гуцульське село Космач Косівського району завітав мандрівний фестиваль традиційного українського мистецтва «Етноеволюція: Великдень у Космачі».

16 грудня 2006 р. — Презентація проекту «Маєток Святого Миколая»

Реалізація культурно-духовного туристично-мистецького проекту «Маєток Святого Миколая», ідея якого виникла ще 3 роки назад, переходить з паперової стадії в практичну площину.