Постійнікомісії

  1. З питань бюджету та фінансів. Створена 01.05.2006 р.
  2. З питань соціально-економічного розвитку. Створена 01.05.2006 р.
  3. З питань питань природних ресурсів та лісокористування.
  4. З питань законності та боротьби з корупцією.
  5. З питань регламенту, депутатської діяльності та етики. Створена 27.12.2006 р.
  6. З питань освіти та науки. Створена 01.05.2006 р.
  7. З питань охорони здоров'я.
  8. З питань духовного відродження та культури. Ще не зформована.
  9. З питань ЗМІ, молоді та спорту. Створена 22.06.2006 р.
  10. З питань розвитку підприємництва. Створена 22.06.2006 р.
  11. З питань санаторно-курортної діяльності, туризму та рекреації. Створена 27.12.2006 р.
  12. З питань соціального захисту населення. Ще не зформована.
  13. З питань сільського господарства. Ще не зформована.
  14. З питань торгівлі та побутового обслуговування населення. Ще не зформована.
  15. З питань транспорту та зв'язку. Створена 22.06.2006 р.
  16. З питань енергозбереження. Створена 17.01.2007 р.
  17. З питань інвестиційної діяльності. Ще не зформована.
  18. З питань земельних відносин. Створена 21.08.2006 р.
  19. З питань архітектури та будівництва. Ще не зформована.
  20. З питань використання земель лісового фонду.

Голови всіх 20 комісій були обрані на І сесії районної ради 01.05.2006 року, а сам склад комісій затверджувався на послідуючих сесіях районної ради по мірі надходження заяв від депутатів про включення їх в ту чи іншу постійну комісію районної ради.